Dlaczego rękodzieło ma dla mnie wielka wartość?

Dziś chciałabym zestawić ze sobą dwa różne światy

– PRODUKTY SZYTE / TWORZONE MASZYNOWO & RĘKODZIEŁO

Dlaczego rękodzieło ma dla mnie wielka wartość ?

1. Po pierwsze materiały, z którego są wykonane nasze produkty posiadają atesty. Bardzo często wykorzystujemy włóczki najwyższej jakości. Bawełna, bawełna organiczna, bambus, kaszmir, wełna merynosa oraz inne. Unikam kupowania produktów z plastiku, stad też większość zabawek mojego dziecka, to wyroby ręcznie robione oraz drewniane.

2. Kolejna rzecz to oryginalność, każda rzecz jest jedyna w swoim rodzaju. Śmiem powiedzieć, że nie do powtórzenia, skopiowania. Nawet jeśli posiadamy jeden wzór, każdy produkt będzie się nieco różnił.

Sklepowe produkty np kocyki minky i inne torebki, laleczki, chusty wyprodukowane maszynowo będą kopiowane setki tysięcy razy.

3. Każdy produkt wykonany ręcznie jest wykonany z pasja, zawiera cząstkę naszego serca. Naprawdę trzeba włożyć wiele godzin pracy, staranności, skupienia, w to co tworzymy.

Żeby coś stworzyć, trzeba kochać to, co się robi ❤

4. Każdy szczegół ma dla mnie ogromne znaczenie. Tak naprawdę detale budują naszą markę, sprawiają, że dana rzecz staje się wyjątkowa, niepowtarzalna.

5. I na końcu kwestia ceny, jaką trzeba zapłacić za rękodzieło. Często wielu z Was dziwi się i zadaje pytanie – Ile!?!?, jak to, aż tyle?!?!?

Myślę, że czytając ten wpis, nikt już nie będzie zaskoczony ceną produktu. Rękodzieło trzeba cenić i trzeba cenić swoją pracę. Rękodzieło nie jest dla każdego i trzeba to zrozumieć. Nie bójmy się postawić wprost kwoty, jaka nas satysfakcjonuje za wykonanie pracy.

Ceńmy się tak, jak to robią inne zawody!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart